About Us

Hakkımızda

Enileri Üretime Destek Hizmetleri San. Tic. İhracat İthalat Ltd. Şti.

“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”
Enileri Üretime Destek Hizmetleri’nin başarısının tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Ekibimize dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

“İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.”
Belki hiçbir spor zemini firmasının yapmadığı kadar “yenilikçi spor zeminleri ve son teknoloji spor sahaları” gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

Vizyon:

Küresel pazarda paydaşları için yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir spor malzemeleri üreticisi ve pazarlayıcısı olmak.

Misyon:

Yurt içi ve dışındaki müşterilerine katma değeri yüksek, yenilikçi ve güvenilir ürün ve çözümler sunmak. Küresel hedeflerine marka bilinirliğini artırarak ulaşan spor malzemeleri ithalat ihracat şirketi olmak.

​​

“Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz.”

Diğer spor zemini firmalarından farklı olarak, kendimize şiar edindiğimiz “uzman ekip” anlayışı gereğince, hemen hemen tüm çalışanlarımız önemli projelere imza atmış kişiler ya da ekiplerden oluşmaktadır. Bir proje için Ar-Ge çalışması yaptığımızda, mutlaka ilk olarak daha önce başarılı olan zeminleri ve spor komplekslerini de inceliyoruz ve bu projeleri de göz önünde bulundurarak mühendislerimiz ürün geliştirmeyi tamamlıyor.

Whatsapp Logo