Halı Saha Kurulumu

Halı Saha Kurulumu


Enileri Description

Halı Saha Kurulumu

Halı Saha Kurulumu Halı sahanızın bulunduğu bölgenin mevsimsel özelliklerine açık ve kapalı olarak seçiminizi yapmalısınız. Çünkü içinde bulunduğunuz iklimsel özellikler sizi daha sonra daha fazla maliyetlere yöneltebilir. İşte bu yüzden enilerisports olarak siz değerli müşterilerimize sorunsuzca kullanabileceğiniz bu spor tesisini anahtar teslim olarak alanında Uzman profesyonel ekiplerimiz tarafından hazırlıyoruz.

Halı Saha Özellikleri

Halı Sahalar spor ile uğraşan insanların kuşkusuz en çok tercih ettiği yerlerdir. Açık ve kapalı halı saha olmak üzere ikiye ayrılır. Her ne kadar stadyum gibi profesyonel maçlar yapılmasa da uyulması gereken bazı kritik noktalar mevcuttur.

Halı saha yapımında bazı ölçüler kullanılmaktadır. Bu ölçüler 30×50 metre ve 20×40 metre şeklindedir. Eğer amaç ticari bir halı saha kurmaksa ideal ölçü olarak 30×50 metre tercih edilmelidir. Halı saha yapımı oldukça zor bir süreçtir. İyi bir takım çalışması gerektirir. Bir halı saha yaptırılmak istendiğinde öncelikle mıcır katmanlarından oluşan hatıl beton atılması gereklidir.

Zeminin yapımı bittikten sonra tavan ağının ve yan ağların montajı işlemine başlanır. Yan ağlar genellikle 3m yükseklikte kullanılır. Son olarak ise suni çim montajı gelir.

Halı Saha Maliyeti

Halı saha kurulumunda Açık ve Kapalı Halı saha olarak iki farklı halı saha şekli vardır. Tabiki maliyet açısından birbirlerinden farklıdır. Açık ve Kapalı halı sahada maliyeti sahanın ölçülerine göre değişiklik gösterir.

Bu ölçüler 20×40 – 30×50 olarak yapılır. Bazı durumlarda açık halı sahalarda ara ölçüler de kullanılır. Halı sahaların maliyetini ölçüler ve kullanılan suni çim belirler.

Halı Saha Kurulumu İçin Suni çim, organik çime oranla daha dayanıklı ve kullanışlı bir üründür. Halı Saha Kurulumu son derece uzmanlık isteyen ve teknolojiden azami ölçüde yaralanmayı gerektiren önemli bir konudur. Enilerisport olarak alanında uzman kadromuz size çok yakın. Mutlaka bize ulaşın ve teklif isteyin.

Teklif İsteyin

Sorunuz En hızlı şekilde dönüş sağlıyoruz!
Whatsapp Logo